Oficiální web obce

Obecní policie 724 111 222

Pronájmy

Obecní dům k pronájmu:

Obecní dům Radonice nabízí atraktivní prostory k pronájmu. Prostory obecního domu jsou vhodné místo pro uspořádání Vašeho firemního večírku, narozeninové oslavy, svatby a to v příjemném prostředí v blízkosti Prahy. Uspořádat zde můžete firemní školení, přednášky, workshopy či semináře v klimatizovaném sále.

 

Možnosti využití

Soukromé oslavy

Nabízíme Vám prostory hlavního sálu vhodné až pro 80 osob. Pro menší akce výborně poslouží klubovna. Využít můžete také celou chodbu s barem a terasou. Klubovna. K dispozici je také malá kuchyňka.

Svatby

Pokud hledáte vhodné místo pro Vaši svatbu v soukromí a v příjemném prostředí. Můžete si zarezervovat celý objekt obecního domu. Hostinu můžete zrealizovat v hlavním sále, kde se podle způsobu rozložení stolů vejde až 80 hostů. V případě využití rautu je tento počet ještě vyšší. V případě hezkého počasí je možné využít i zadní terasu.
Celá organizace svatebního dne bude na Vás, nebudete platit korkovné ani jiné poplatky a uděláte si svoji svatbu přesně podle vašich představ. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás osobně přivítáme, provedeme celým objektem a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Firemní akce

Prostory obecního domu lze využít i pro firemní akce jako jsou přednášky, školení, workshopy a další. Do klimatizovaného sálu se při divadelním uspořádání vejde až 90 osob. Chodbu s barem a terasou můžete využít pro servírování kávových přestávek.

Ceník pronájmu

Cena pronájmu celého objektu činí 5.000,- Kč za den.

Do ceny pronájmu spadá využití prostoru objektu, pronájem židlí a dalšího mobiliáře, základní úklid objektu, elektřina.

V případě pronájmu pouze určité části je cena stanovena dohodou.

Služby

Gastro zázemí – vybavený bar s možností obsluhy
Součástí obecního domu je i samoobsluha COOP

Hlavní sál:

  • Hlavní sál má při divadelním uspořádání kapacitu 91 osob a při klasickém restaurační sezení až 80 osob. Možné je však propojit hlavní sál s chodbou a prostor tak rozšířit např. pro rautové uspořádání.
  • V přední části sálu se nachází mobilní jeviště, které je však možné odstranit a zvětšit tak daný prostor.
    K dispozici je také kompletní audio/video technika, osvětlení jeviště, případně kabina pro zvukaře.

Klubovna:

  • Prostory klubovny jsou vhodné především pro menší akce, čajové dýchánky či debatní kroužky.

Amfiteátr:

  • Po domluvě je možné si pronajmou celý amfiteátr v Rodinném parku Amerika.

Zadní terasa a chodba s barem a terasou: